Hakkımızda

Yıldırımlar Lastik Kaplama Hakkımızda

Yıldırımlar Group, 1979 yılında Düzce’nin Kaynaşlı İlçesinde Ramazan YILDIRIM ve Ömer YILDIRIM kardeşler tarafından, lastik kaplama sektöründe işe atılmalarıyla 40 yıllık bir geçmişi olan köklü bir şirketin temelleri oluşturulmuştur. Lastik Kaplama alanında her geçen gün teknolojiye ve günün şartlarına ayak uydurarak işlerini geliştirmiş ve sektörde söz sahibi olmayı başarmıştır. Müşterilerinden almış oldukları olumlu geri dönüşler ile insanların güvenini kazanmayı başarmışlar ve bu güveni halen devam ettirmektedirler. Daha sonra farklı bir sektör olan Lojistik alanında 2010 yılında hizmet vermeye başlayan Yıldırım Lojistik bu sektörde de kendisini geliştirmiş ve önemli bir araç portföyüne sahip olmuştur.

Yıldırımlar Lastik Kaplama Rekor Kauçuk Markaları olan AVON,AVON PLUS, HERKÜL VE VEGA ürünlerini titizlikle ve işinde profesyonel personel ile araç lastiklerine uzun yıllardır uygulamaktadır.

Yıldırımlar Group bünyesinde ayrıca sıfır lastik satışı gerçekleştiren Yıldırımlar Lastik Kaplama Türkiye’nin önde gelen markaları olan Pirelli, Bridgestone, Continental, Goodyear, Lassa ve Michelin markalı lastikleri müşterilerine tedarik ederek lastik satış alanın bölgesinde önemli bir konuma sahiptir.

Yıldırımlar Lastik Kaplama Lastik Oteli projesini uygulayarak müşterilerinin lastiklerini 365 gün kendi depolarında tutarak lastik sektöründe farklı bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

Yıldırımlar Lastik Kaplama lastik sökme-takma ve Varta Akü Bayiliği ile her geçen gün müşterilerinin gereksinimlerini karşılama konusunda kendini sürekli geliştirmektedir.

Yıldırımlar Lastik Kaplama son sistem makinalar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Lazerli Balans Makinası ile araç lastik ayarlamaları sıfır hata ile gerçekleştirilmektedir.

Yıldırımlar Lastik Kaplama’da sadece 45 dakikada 4 lastik değişimi ve balans ayarı yapılmaktadır. Siz dinlenme alanımızda çayınızı kahvenizi yudumlar ike güleryüzlü personelimiz işlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmek için uğraş vermektedir.

Düzce,Bolu ve Kaynaşlı merkez ve şube ofisleri ile geniş servis ağına sahip olan Yıldırımlar Lastik Kaplama ;

Pazartesi -Perşembe ; Çaydurt ,Bolu , Göynük ve Mudurnu

Salı -Cuma; Adapazarı, Adapazarı Tüm İlçeleri , Bilecik, Bilecik Tüm İlçeleri

Çarşamba ; Ereğli ve Ereğli Tüm İlçeleri

Cumartesi ; Bursa , Orhangazi ve Nilüfer

Hergün ; Düzce ve Düzce Tüm İlçeleri ‘ne lastik alım ve satış teslimatları için servis uygulamaktadır.

0

Sektördeki Yıl

0

Şube Sayısı

0

Markalarımız

0

Çalışan Sayımız

Bizi Seçmenin İçin Birkaç Neden

Profesyonel Kadro

Yıldırımlar Lastik Kaplama bünyesindeki personelimiz uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Personelimiz  aynı zamanda güler yüzlülüğü ile de müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Geniş Servis Ağı

Yıldırımlar Lastik Kaplama Düzce Merkez , Kaynaşlı ve Bolu Şubeleri ile geniş bir servis ağına sahip olup, ayrıca haftanın belirli günlerinde Ereğli,Adapazarı,Bilecik ve Bursa gibi illere servis sağlamaktadır.

Hızlı Servis

Yıldırımlar Lastik Kaplama’da 4 lastiğiniz ve balans ayarınız sadece 45 dakika gibi kısa sürede değiştirilip ayarlamaları yapılmaktadır. Bu hız işimize olan hakimiyetimizi göstermektedir.

Son Sistem Makinalar

Yıldırımlar Lastik Kaplama günün getirmiş olduğu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işimiz ile alakalı son sistem makinaları bünyemize katarak kendimizi sürekli yeniliyoruz.Biz işimizi seviyoruz.

Ücretsiz Hizmetlerimizden Yararlanın



Lastik Kaplama Ürünlerimize Göz Atın