Lastik Oteli

Lastik Oteli

Yıldırımlar Group müşterilerine lastiklerini 12 ay boyunca depolatabileceğiniz Lastik Oteli hizmeti vermektedir.Gelin Lastiklerinizi 5 yıldızlı otelimizde ağırlayalım.Lastiğinizin uzun ömürlü kullanımını sağlamaya yönelik saklama koşullarına uygun (kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak) depolama hizmeti.

Lastik oteli, lastiklerinizin en iyi koşullarda saklanmasını garanti eder.

Lastiğinizin uzun ömürlü kullanımını sağlamaya yönelik saklama koşullarına uygun (kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak) depolama hizmeti.Ayrıca Uzman, eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilen değişim hizmeti verilmektedir.

12 Ay Boyunca Otel Konforu

Lastik Oteli kış veya yaz lastiklerinizin bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve korunmasını sağlayan bir hizmet olarak verilmektedir.Kış ve yaz dönemlerinde yapılan lastik değişimlerinde, çıkan lastiklerinizi isteğiniz durumlarda lastikler için en uygun koşullardaki lastik otelimizde saklayabiliyoruz.

Tam pansiyona dahil hizmetler

  • Lastiğinizin uzun ömürlü kullanımını sağlamaya yönelik saklama koşullarına uygun (kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak) depolama hizmeti.
  • Uzman, eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilen değişim hizmeti.
  • Balans ayarı
  • Sigorta

Lastik Oteli Hakkında Bilgi Alın

Lastik Otelinin işleyişi ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alın.